A nagy visszatérők

A nagy visszatérők

The Comeback Trail

Robert De Niro
Zach Braff

Két filmproducer, akik tetemes összeggel tartoznak a maffiának egy idősödő filmcsillag bevonásával kiötölnek egy biztosítási csalást, hogy így próbálják meg mentheti a menthetőt. Csakhogy a tervük nem az előzetes várakozásaik szerint sül el, a duó pedig lassacskán már ki sem lát a… Több

Rendező: George Gallo
Forgatókönyvíró: George Gallo, Josh Posner, Harry Hurwitz
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2021.06.03. | HBO Max (2022.02.05.)
Forgalmazó: Big Bang Media

2022.12.06 Zsolt Szabó

Számomra ez a film olyan jutalomjátékot hozott, mint a 2013-as Last Vegas, csak annyi különbséggel, hogy itt Tommy Lee Jones csatlakozott Robert De Niro és Morgan Freeman mellé. A két alkotás közül viszont ez a „gyengébb” alkotás, igaz, eme legendás ... Több

2022.02.15 HE7EDIK

Legendák jutalomjátéka

Kedves kis mozi Hollywood nagyágyúival, némi humorral és életbölcseletekkel. Néha ilyen is kell.

2021.12.07 Képkockák

A film alapkoncepciója izgalmas és érdekes, azonban a lezárás kiábrándító volt. De Niro gyengébb filmjei közül való, egyszer azonban nézhető még így is.

2022.06.12 sptt

Sok más sorstársamhoz hasonlóan, amikor megláttam, hogy egy moziban szerepel Robert de Niro, Tommy Lee Jones és Morgan Freeman, mindenképpen látni akartam. Most azt mondom, inkább meg kellene néznem a három zseni összes többi filmjét, ezt pedig kihag... Több

2021.10.23 Timike

Kicsit nehezen indult be a történet. Az első 20 perc kissé zavaros, de utána beindult a buli. Szerettem a humorát és a karaktereket.

A film összbevétele 2 080 704 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 642 740 forintot termelt. A hazai mozik összesen 9 916 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Robert De Niro negyedik filmje, melyet egy éven belül mutattak be (Az Ír, Nagypapa hadművelet, Joker).Szerző: hp

Harry Hurwitz 1982-es azonos című filmjének remake-je.Szerző: hp

A film forgatása 2019. júniusában kezdődött meg Új-Mexikóban. Szerző: hp

Robert De Niro korábban Morgan Freemannal szerepelt a Last Vegas (2013), és Tommy Lee Jones mellett a Vérmesék (2013) című filmben. Tommy Lee Jones és Morgan Freeman együtt játszott a Csak most kezdődik (2017) című filmben.Szerző: Thibo84

(2021. 06. 04.)
Nem egy katasztrófa A nagy visszatérők, de nem jó jel az, amikor utólag úgy érzed, hogy szívesebben nézted volna a stáblista utáni, amúgy borzasztó vicces kisfilm egész estés változatát. Több