A nagy visszatérők (2020)

The Comeback Trail

Robert De Niro
Zach Braff

Timike   2021. 10. 23.

Kicsit nehezen indult be a történet. Az első 20 perc kissé zavaros, de utána beindult a buli. Szerettem a humorát és a karaktereket.

Nicolas   2021. 06. 04.

Braff és De Niro párosa nagyon jól működött ebben a történetben, könnyed sztori mégis valahol teljesen le tudja kötni az embert. Nagyon jó az egész filmnek a hangulata, mindenképpen érdemes belevágni!

Zsombi   2021. 06. 03.

Nem akarok természetesen semmit sem ellőni, de ez a film nagyon ott van. Nekem már nagyon hiányzott egy ilyen alkotás, amire teljesen rá lehet lazulni, mégis hihetetlenül humoros a sztorija. Jár az öt csillag érte.

Denisqoo   2021. 05. 06.

Atyaég, megint egy borzasztó film remek szereplőgárdával. Ezt azért Tommy Lee Jones, De Niro és Morgan Freeman sem gondolhatta komolyan. Csak fogtam a fejem, hogy hogyan mehettek bele ekkora melléfogásba. Olyan ívben kerüljétek ezt a filmet, amilyenb... több»

dobosj   2021. 05. 01.

Se nem akciófilm, se nem dráma, se nem vígjáték, pedig mindegyik nagyon lenni akart egyszerre. Ebből azt lett, hogy nem két, hanem három szék közé esett, és még a pazar szereplőgárda sem menti meg. Elpazarolt lehetőség, láttunk már ilyet, nem is keve... több»

A film összbevétele 2 080 704 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 15 642 740 forintot termelt. A hazai mozik összesen 9 916 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez Robert De Niro negyedik filmje, melyet egy éven belül mutattak be (Az Ír, Nagypapa hadművelet, Joker).

Harry Hurwitz 1982-es azonos című filmjének remake-je.

A film forgatása 2019. júniusában kezdődött meg Új-Mexikóban.

Robert De Niro korábban Morgan Freemannal szerepelt a Last Vegas (2013), és Tommy Lee Jones mellett a Vérmesék (2013) című filmben. Tommy Lee Jones és Morgan Freeman együtt játszott a Csak most kezdődik (2017) című filmben.

(Thibo84)

George Gallo és Robert De Niro korábban együtt játszottak az Éjszakai rohanás (1988) című akcióban/vígjátékban.

(Thibo84)

Nem egy katasztrófa A nagy visszatérők, de nem jó jel az, amikor utólag úgy érzed, hogy szívesebben nézted volna a stáblista utáni, amúgy borzasztó vicces kisfilm egész estés változatát. több»