Kicsapongók

The D Train

2019.12.10 P

Vígjáték? ... Mint Makó Jeruzsálemtől. Annyira semmitmondó humortalan film, hogy azt sem értem miért néztem végig. Nevetni akartam, kicsit kikapcsolódni hát ez arra nem volt jó.

2015.11.03 dulkap

Ezzel a filmmel vallatni lehetne, valahogy úgy, mint a másik Jack Black "klasszikus" irigy kutyával. Borzalmas és hiteltelen főszereplő. Bő egy óra után kikapcsoltam, a humor teljes hiánya és a gagyi dráma miatt. Ettől még Jack Black-et bírom, de néha ő is mellényúl, de csúnyán.

2015.11.12 Adell89

Nem valami nagy szám ez a film.Nem is tudom miért néztem meg talán csak mert nagyon unatkoztam.Alapból Jack sem egy szimpatikus színész számomra,kevés filmben szerepel jól.

2016.03.19 tamas84

A főszereplők nem lettek túlságosan szimpatikusak, ami elég gáz, ellenben maga a rendezői debütálás ténye azért megmagyaráz ezt azt. Ahhoz képest teljesen befogadható, korrekt film.

2016.02.14 Domino

Hát ha már Jack Black, akkor a Libabőrt jobban várom tőle. Erről a filmről nem sok jót hallottam, és miután megnéztem, ki is derült, hogy miért. Kissé fárasztó, inkább erőltetett. Nem nagy szám.