Kicsapongók

dulkap   2015. 11. 03.

Ezzel a filmmel vallatni lehetne, valahogy úgy, mint a másik Jack Black "klasszikus" irigy kutyával. Borzalmas és hiteltelen főszereplő. Bő egy óra után kikapcsoltam, a humor teljes hiánya és a gagyi dráma miatt. Ettől még Jack Black-et bírom, de néha ő is mellényúl, de csúnyán.

Adell89   2015. 11. 12.

Nem valami nagy szám ez a film.Nem is tudom miért néztem meg talán csak mert nagyon unatkoztam.Alapból Jack sem egy szimpatikus színész számomra,kevés filmben szerepel jól.

P   2019. 12. 10.

Vígjáték? ... Mint Makó Jeruzsálemtől. Annyira semmitmondó humortalan film, hogy azt sem értem miért néztem végig. Nevetni akartam, kicsit kikapcsolódni hát ez arra nem volt jó.

tamas84   2016. 03. 19.

A főszereplők nem lettek túlságosan szimpatikusak, ami elég gáz, ellenben maga a rendezői debütálás ténye azért megmagyaráz ezt azt. Ahhoz képest teljesen befogadható, korrekt film.

Domino   2016. 02. 14.

Hát ha már Jack Black, akkor a Libabőrt jobban várom tőle. Erről a filmről nem sok jót hallottam, és miután megnéztem, ki is derült, hogy miért. Kissé fárasztó, inkább erőltetett. Nem nagy szám.

Russell Posner
Mike White