48% 137 szavazat

Szabadíts meg a gonosztól

The Deliverance

 Több
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
27
Szereplők (27)
10
Képek (10)
1
Videók (1)
2
Érdekességek (2)
Díjak
Filmkritika
31
Cikkek (31)
Fórum

Vélemények (11)

Írj véleményt
 
2025.05.17 Tomipapi

legújabb vélemény

Light horror! De igazából nem kívánok rosszat mondani róla. Egy igazi gettó történet, amibe belekeverték Jézust és a gonoszt is. A párbeszédek és életjelenetek néha-néha már alpáriak voltak, de elvették a film hangulatát. A történet az, hogy egy nagy... Több

0
 
2024.09.07 Kutyaütő

Jó lett

Glenn Close szokás szerint zseniális, Oscar szint, apukám... Amúgy is jó a színészi játék... Még a gyerekek is parádésan alakítanak... Pszicotriller, nem kell nagy véres látványt várni... Megtörtént eset alapján... Tehát ez nyomasztó sztoris film inkább, mint hentelős... Tökéletesen kivitelezve...

4
 
2024.09.02 Kittikee

Nagyon amatőr melónak nézett ki a kész film. Szerintem ennek a valós storynak a megfilmesített nagy része túlzásokkal volt tele...

1
 
2024.09.05 kabel

Szabadíts meg ettől a filmtől

Borzasztóan unalmas és klisés horrorfilm volt ez, mely semmi érdekeset vagy újszerűt sem mert bevállalni, hanem az ezerszer látott démonűzős irányba megy el, melyet ok nélkül meggyógyít a vallás ereje az utolsó pillanatban. Minden pozitívuma sztorina... Több

0
 
2024.09.14 IdkW

Temus démonok között

Ez egy összetákolt b*romság! A rendező hanyag, rossz munkát végzett, félelmetesnek nem mondanám, a gonosz története egy összedobott semmi volt, a film nagy része egy gettós közegben élő problémás családot mutat be. Többet fordított a rendező a sztere... Több

1
 
2024.08.31 SzupiMester

Hát ez valami rettenetes volt. Ennél még egy 5 éves fantáziája is hátborzongatóbb. Nesze neked, Démon!

0
 
2024.09.09 Dóra7.6

Teljesen rendben van

Igazából nem tudom, mire fel ez a sok rossz értékelés itt, majdnem emiatt meg sem néztem a filmet. Engem végig lekötött, szerintem izgalmas volt, és a végén voltak azért para jelenetek. Nem kőkemény horror, nagyrészt tényleg inkább családi dráma és t... Több

1
 
2025.04.01 Péter

Nagyszerű film!

Nagyon jól fel volt építve a történet, az elejétől a végéig fenntartotta a feszültséget. Jól kezdték, és szerintem jól is sikerült lezárni ezt a sztorit. Zseniális színészi játék, láttam már ennél sokkal gyengébb kivitelezésű, hasonló témájú filmet.

0
 
2024.08.31 Gréta407860

Csalódás

Inkább volt családi dráma, mint horror.

0
 
2024.08.30 ollókéz

Az egész lassú, ügyetlen, nincs benne nagyon semmi, amit akár messziről is izgalmasnak, félelmetesnek neveznék, amihez nagyban hozzájárul a színészek inkompetenciája, amivel megformálják a karaktereket. Glenn Close kivételt képez, de még ő sem képes megmenteni.

0
 
2025.02.23 Krsmith Nézhetetlen

Totális bullshit! Tragédia az egész film. Felesleges időpocsékolás.

0