Skyler Samuels
Bianca A. Santos
Bianca A. Santos

Egy végzős középiskolás forradalmat indít a fenálló hierarchia ellen, mikor rájön, hogy ő csak egy DUFF (kijelölt csúnya kövér barát - designated ugly fat friend) a nála csinosabb barátnői mellett.

(hp)

Rendező: Ari Sandel
Író: Kody Keplinger
Forgatókönyvíró: Josh A. Cagan
Premier: 2015.02.12.

2017.12.30 authorgirlll

Az egyik kedvenc filmem sajnos még magyarul nem nézhető. Valóban van benne klissé és igazándiból semmi újat nem mutat de maga a sztori jó és ez a lényeg.Nagyon jók a főszereplők és a helyszínek

2015.06.26 Curacao86

Természetesen nem mutat újat, beáll az amerikai/tini/lányos/vígjáték filmek sorába. Viszont fog egy "tinik körében" mondhatni "örökzöld" témát, párosítva a történet sztereotíp karaktereihez passzoló színészekkel, és másfél óra erejéig sikeresen kikap... Több

2016.02.09 Dniel

Egy egyszerű tini film amit kifejezetten a 15-20 éves korosztálynak készítettek, párbeszédei pörgősek, szereplői pedig szórakoztatóak. Szerintem egy egyszer megnézhető film.

2016.03.31 szabi17

Tipikus tini vígjáték a megszokott sablonokra építve.Mégis egy egyszer simán nézhető limonádé film néhány viccesebb jelenettel. Robbie Amell miatt néztem meg a filmet kíváncsi voltam mit alakít. Korrektül hozta a karakterét ahogy a többiek is passzoltak a szerepükhöz igaz nem tettek hozzá semmi extrát.

2015.03.19 habtündér

Egyetértek az imdb 70%os értékelésével! Vegyes érzéseim voltak a filmmel kapcsolatosan, egyrészről nyilván nem vártam egy eget rengető alkotást, de azért a neten keringő dicsőítő vélemények némiképp megemelték az elvárásaimat, s talán ezért kicsit ... Több

A film becsült költségvetése 8,5 millió dollár volt és több, mint 34 millió $-t keresett az Egyesült Államokban. Szerző: dulkap

Bella Thorne eredetileg Bianca szerepére hallgatták meg, amit végül Mae Whitman kapott meg. Viszont a producereknek annyira tetszett a színésznő teljesítménye, hogy külön neki írták meg Madison karakterét. Szerző: dulkap

A filmben látható kabala figura - Blue Devil - ugyanaz, mint a Könnyű nőcske (2010) című filmben volt.Szerző: dulkap

Love Life
2020