Kicsi Fa az indiánok között

Kicsi Fa az indiánok között

The Education of Little Tree

Kicsi Fa egy cseroki származású kisfiú, aki tragikus körülmények között, korán elveszíti szüleit, így cseroki indinán nagyszüleihez kerül gondozásba, akiktől megismeri törzse bölcsességeit.

(csd)

Ország: Kanada
Premier (HU): 1999.02.23.
Graham Greene
Mika Boorem

2019.08.15 indingo

Gazdag és tartalmas film, sok minden történik benne, jó kidolgozottak a jelenetek és szépek a tájak. Helyenként volt benne pár üres párbeszéde, de ez egy kellemes film.

2017.02.15 Gwen

Nem szeretem szajkózni a "könyv jobb volt" dumát, de...a könyv jobb volt. :) A történet valójában még ennél is sokkal mélyebb. Persze érthető, a filmben szelektálni kell, és talán emiatt is vagyok csalódott, hogy nem sikerült olyan jó forgatókönyvet kihozni. Viszont nagyon gyönyörű lett, tele nagy totállal.

2015.10.09 UmpaLumpa

Egy picit uncsi volt. Bár haverokkal néztem, így nem is nagyon sokat figyeltem a filmre, de nem ezért gondolom felejthetőnek, hanem mert egyszerűen túl sematikus.

2018.09.27 migoras

Cromwell játékán kívül engem a többi színész nem igazán nyűgözött le. Greene egykarakteres színész, a bölcs, kissé "életunt" indiánfigura. Amiért szerintem érdemes megnézni az a nagyon lebilincselő történetvezetés és a képi világa a filmnek.

A film összbevétele 119 254 dollár volt (imdb.com).