Az Eichmann Show

Az Eichmann Show

The Eichmann Show

1961-ben a náci párt korábbi tagját, Adolf Eichmannt zsidó ügynökök elfogják, és bíróság elé állítják. Az amerikai televíziós producer, Milton Fruhtman filmet szeretne készíteni a tárgyalás sorozatról, tervéhez pedig csatlakozik a tiltólistás rendező, Leo Hurwitz is.… Több

Ország: Egyesült Királyság, Litvánia
Premier (HU): 2015.08.27.

2017.03.01 Zenta

Egy szuper alapkoncepció, egy remek lehetőség elpuskázásának tekinthető ez a film, nagy kér érte. A legfőbb baja a teljesen céltalan, gyenge forgatókönyv, ami lényegében nem szól semmiről.

2016.11.10 kicsimano

Az Eichmann Show egy kiváló alkotás, hatalmas filmélményt nyújtott számomra. Számos morális kérdést vet fel, majd ezt követően mindkét álláspontból érveket ismerhetünk meg, de az ítélet, véleménynyilvánítás elmarad, a néző maga hozhatha meg azt.

2016.12.02 gubimari

Rendkívüli módon tetszett a filmben az, hogy számos kérdést szül a nézője agyában, ezekre mégsem ad választ, haem hagyja, hogy mi magunk hozzuk meg az egyéni ítéletünket. Remek színészi alakítások vannak benne, érdemes megnézni.

(2015. 08. 30.)
Show must go on
Az Eichmann Show nem titkolt szándéka, hogy minél jobban megismertessen mindenkit Auschwitz háború utáni feldolgozásával. A jól megidézett ’60-as éveken kívül csak az őszinte igyekezetet tudjuk dícsérni Paul Andrew Williams filmjében. Több

(2015. 08. 28.)
Az Eichman Show
A BBC az Eichmann Show-val emlékezett meg az Auscwitz-Burkenau haláltáborok felszabadításának hetvenedik évfordulójáról. A tévében simán megnézne ebből az ember három 1 órás részt, de ez így egy kicsit kevés a mozivászonra. Több

(2015. 08. 27.)
Az Eichmann Show rendezője, Paul Andrew Williams a lehetetlenre vállalkozott. A huszadik század talán legjelentősebb médiaeseménye mögött álló kreatív embereket akarta bemutatni, és nem titkolt szándékkal, hatásvadászat nélkül egyértelművé tenni: az alapján, amit Milton Fruchtman producer és Leo Hurwitz dokumentumfilmes rendező és csapata annak ide... Több