Az Eichmann Show (2015)

The Eichmann Show

Az Eichmann Show

Zenta   2017. 03. 01.

Egy szuper alapkoncepció, egy remek lehetőség elpuskázásának tekinthető ez a film, nagy kér érte. A legfőbb baja a teljesen céltalan, gyenge forgatókönyv, ami lényegében nem szól semmiről.

kicsimano   2016. 11. 10.

Az Eichmann Show egy kiváló alkotás, hatalmas filmélményt nyújtott számomra. Számos morális kérdést vet fel, majd ezt követően mindkét álláspontból érveket ismerhetünk meg, de az ítélet, véleménynyilvánítás elmarad, a néző maga hozhatha meg azt.

gubimari   2016. 12. 02.

Rendkívüli módon tetszett a filmben az, hogy számos kérdést szül a nézője agyában, ezekre mégsem ad választ, haem hagyja, hogy mi magunk hozzuk meg az egyéni ítéletünket. Remek színészi alakítások vannak benne, érdemes megnézni.

Anthony LaPaglia

Az Eichmann Show nem titkolt szándéka, hogy minél jobban megismertessen mindenkit Auschwitz háború utáni feldolgozásával. A jól megidézett ’60-as éveken kívül csak az őszinte igyekezetet tudjuk dícsérni Paul Andrew Williams filmjében. több»

A BBC az Eichmann Show-val emlékezett meg az Auscwitz-Burkenau haláltáborok felszabadításának hetvenedik évfordulójáról. A tévében simán megnézne ebből az ember három 1 órás részt, de ez így egy kicsit kevés a mozivászonra. több»

Az Eichmann Show rendezője, Paul Andrew Williams a lehetetlenre vállalkozott. A huszadik század talán legjelentősebb médiaeseménye mögött álló kreatív embereket akarta bemutatni, és nem titkolt szándékkal, hatásvadászat nélkül egyértelművé tenni: az alapján, amit Milton Fruchtman producer és Leo Hurwitz dokumentumfilmes rendező és csapata annak idején megtett, a szólásszabadság történetének legnagyobb hőseinek számítanak. több»