BoBamburg   2020. 03. 02.

Érdekelt már egy ideje ez az egész WikiLeaks dolog, úgyhogy pont kapóra jött ez a film. Mint történet nagyszerű és kimondottan érdekes. Mint film inkább egy erős közepes, mert sokszor nem tudja fent tartani a figyelmet.

indingo   2017. 10. 01.

Érdekelt a film, hogy egyben lássam az eredeti története. Borzasztóan unalmasnak találtam vagy csak rosszkor néztem. Semmi nem fogott meg benne és a történetet se tudtam összerakni.

Bazzzsi   2017. 11. 03.

Ha nem tudná az ember, hogy pontosan mi is ez a Wikileaks botrány nem ebből a filmből tudná meg. Eléggé felszínes a története és összecsapott, helyenként hiányos.

Lonka   2017. 07. 29.

Az alapsztori jó, maga a film nem annyira. Az első 1 óra borzasztóan vontatott, értem én hogy fel kellett vázolni a dolgokat, de nagyon untam. Utána a Lady Gaga CD-vel kicsit felgyorsult a sztori.

szabo801120   2015. 02. 16.

Jó film, szerintem jó az eddigi wikileaks sztorikhoz képest, bár a főszereplő szőke hajjal rettenetesen fura. :)