Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

bahhama   2017. 04. 14.

Nekem nagyon tetszett, a Business filmek sorában az élen jár nálam. Az Panico és Russel Crow zseniális benne, a történet izgalmas, a hatás nálam nem maradt el.

Laci000   2015. 06. 03.

Úgy gondoltam, hogy ez rossz film nem lehet, már a szereplők miatt sem... De sajnos az. Al Pacino kissé túljátssza a szerepét, Russel Crowe, a kissé zakkant figurát rutinból hozza. Olyan is lett ez az egész, túl van magyarázva a sztori és el van az egész húzva...

Siriusalias   2015. 10. 07.

Ha valaki megnézi a szereposztást, már gondolhatja hogy minőségi filmet adnak ki a kezükből, de sajnos ez még sosem garancia. Ezúttal viszont igen! Minden színész jól hozza a ráosztott figurát, főleg Russel Crowe. De Al Pacino, és Christopher Plummer... több»

Henczi   2015. 05. 06.

mindenkori, aktualis társadalmi problémát fogalmaz meg a film. Elgondolkodtato, érdekes sztori meggyőző színészi alakítással. Érdemes megnézni, igényes komoly film .

Bekmeli   2015. 07. 06.

Érdekes témájú film, komoly, megfogó, magával ragadó. Al Pacino karakteréhez illik a karakter, amit játszik, meggyőzően hitelesen alakít. Izgalmas, időtálló film, akár többszörre megnézve is szórakoztat.

Zzssuuzzssii   2016. 09. 22.

Láttam egy-két jobb filmet Al Pacinotól de ez sem rossz. Szórakoztató és lekötött a film. Izgalmas, érdekes, kategóriájában a jobbak közé sorolnám a filmet.

Ballerz93   2015. 11. 03.

Hatalmas sikert aratott nálam. Nem is tudom pontosan leírni mi volt az ami megfogott talán úgy maga a film egésze volt az. Rendben voltak a jelenetek. A sztori nem volt egy klisé dömping és a karakterek is pofásak.

A film munkacíme az izraeli forgatás alatt „Az emberek embere” volt.

(SódóGA)

Az egyik Bergman irodájában játszódó jelenetben Mike Wallace azt mondja Lowell Bergmannak: „nem tervezem az egész életemet a Nemzeti Közszolgálati Rádió vadonjában leélni.” A valóságban Bergman 1998-ban valamivel a Wigand-eset után elhagyta a CBS-t, hogy a köztévének dolgozzon.

(SódóGA)

A valódi tárgyalás a filmben látható tárgyalóteremben zajlott Jackson megyében, Mississippi államban.

(SódóGA)

A valós Jeffrey Wigandnak két feltétele volt a film készítői felé: a lányai nevét változtassák meg, és senki ne dohányozzon a filmben. Utóbbi kérését háromszor megszegték.

(SódóGA)

Russell Crowe az iskolai jelenet forgatása során megtréfálta a fiatalabb színészeket, amikor elkezdett üvöltözni és tépni a haját. A természetesnek tűnő ősz paróka többeket becsapott, és egészen addig ijedtség ült ki az arcukra, amíg a stáb és Crowe el nem nevette magát.