38% 37 szavazat

Ryan Simpkins

FILMINFÓ

Tartalom 1
Hivatalos tartalom

Egy problémás múltú színész egy horrorfilm forgatása közben kezdi helyrehozni az életét. Mindeközben elidegenedett lánya azon tűnődik, hogy apja vajon visszacsúszik-e korábbi függőségeihez, vagy valami sokkal baljósabb dolog áll a háttérben.

(csd)

Ország: Amerikai Egyesült Államok
Premier (HU): 2024.07.04.
Forgalmazó: Forum Hungary

KULCSSZAVAK

2024.07.18 Kittikornis Nézhetetlen

Ez konkrétan egy nézhetetlen szemét, ami teljes mértékben pofán csapja az igazi retrós démonűzős filmeket... vagy szemen köpi, ha így jobban tetszik. Mind kivitelezésben, storyban sokkal, de sokkal jobban készült ilyesfajta filmek a 80-as években bri... Több

2024.07.11 kabel

Crowe karrierjének ördögűzése

Nagyon gyenge film. Egyedül azért adtam neki két csillagot, mert egy filmes set legalább egy érdekes és eredeti ötlet volt egy ijesztgetős film helyszínének. Ez az egyedüli pozitívum, amit el tudok mondani, a film meglepően unalmas és horrormentes. R... Teljes kritika

2024.07.09 Jocpappa

10/3

Az ördögűzős filmek az új zombifilmek. Csak idén minimum a negyedik ördögös/vatikános/katolikus filmet látom, és baromira meguntam az egészet. Úgy látszik, átlovagolt erre a zsáner a 2010-es években szintén túlhúzott zombi témáról. 1. Russell Crowe miért vállal két egymást követő évben két egymástól független ördögűzős filmet, mindkettőben papot alakítva, ahelyett, hogy elmenne mondjuk kocogni, és a szénhidrátot űzné ki a testéből, ha már egy egész világ nézi őt? 2. Miért ilyen kegyetlen unalmas ez a film? 3. Mi ez a borzasztó fényelés és a Pepcóban leárazva vásárolt farsangi sminkkészlet újrafelhasználása démoni kinézethez? 4. Mi volt ez a Horrorra akadva-filmekbe illő végkifejlet és az odáig hegymászói képességek nélkül aligha teljesíthető rögös út? 5. Hogyhogy moziban kb. fél perce futó filmeket lehet torrentezni mostanában? Rendesen bűntudatom van. 16 éve hajózom a héttenger kalózkapitányaként, de ilyen időszak, mint az elmúlt másfél év nem nagyon volt még. Megannyi kérdés, oly kevés válasz.

2024.07.04 luksa10

Ez egy teljesen kihagyható film. Nem is értem, hogy Russell Crowe egyáltalán miért adta a nevét hozzá.

2024.07.05 ofszet

Hát, túl sokat senki se várjon ettől a filmtől. Amennyira sablonos, annyira kiábrándító a sztori. Csak épp nem szeretném teljesen lepontonzni, így egy gyenge közepesre értékelném.

A film 24 338 955 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 10 499 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

#1

A film főgonosza a démon Moloch. A Szentírásban ő egy kánaáni isten, akit a gyermekáldozattal hoznak összefüggésbe.Szerző: csd

#2

Russell Crowe második ördögűzésről szóló horrorfilmje a 2023-as A pápa ördögűzője után, amelyet már korábban leforgattak.Szerző: csd

#3

Joshua John Miller rendező Jason Miller fia, a színész, aki Damien Karras atyát játszotta az 1973-ban megjelent Az ördögűzőben.Szerző: csd

#4

Adrian Pasdar és Joshua John Miller 35 évvel az 1987-ben megjelent Alkonytájt után dolgoztak együtt újra közös filmen.Szerző: csd

#5