mamiéstöti2   2019. 02. 08.

Már "lerágott csontnak" mondanám, de azért megnéztem, nagy csalódás volt az egész, nem kötött le egyáltalán.

MKristijan Nézhetetlen  2018. 07. 16.

A The Vr-nak volt egy 3 részes szabadulószobás youtube sorozata. Az ezerszer igényesebb élvezhető szórakozás volt mint ez a filmnek nevezett logikátlan borzalom, pedig ők csak játszottak.

BoBamburg Nézhetetlen  2018. 06. 18.

Na azt hiszem, ennél rosszabb és logikátlanabb filmet idén még nem láttam, de lehet évekre visszamenőleg sem. Igaz, nem árul zsákba macskát a film, hiszen nagyjából az első 10-15 percbe már világossá válik, hogy ez egy szar. Szereplők borzalmasak, párbeszédek pedig még rosszabbak. A szabadulószobába a feladványoknak se eleje se vége, csak random megoldják tök abszurd módon. Klasszikusan az a film, ahol az ember 5-10 percenként a fejét fogja, hogy MIVAN?! Szóval ja. Nevetségesen rossz film :)

HercegPeter   2018. 11. 02.

Körülbelül egy hónapja láttam és már nem sokra emlékszem belőle. A sztorija megvan és nem indult túl rosszul, de mint a legtöbb horror ez is meghal a film közepén. A feladványok értelmetlenek, a zárás totális marhaság. Pedig az alapsztorival nincs baj. Mondjuk azt, hogy a rendezőnek elnézzük ezt a bakit, hiszen ez volt az első rendezése és még sokat kell tanulnia. Ugyanez mondható el a forgatókönyvre is, bár az tudható előre, ha valami rosszul van megírva. Senkinek nem ajánlom, maximum azoknak akik szeretik a nagyon gyenge horrorokat. A jó alapötlet és a nem olyan rossz kezdés miatt kap 2 csillagot.

Norbi   2018. 07. 10.

Úgy érzem mostanában nehéz jő horror filmet készíteni. Az a film pl: Fűrész koppintás, legalábbis eléggé hasonlít a két koncepció. Ettől még lehetne jó, de nem az. Egyáltalán nem volt félelmetes, sőt izgalmas sem túlságosan. Csomó dolgot kilehetett volna találni, de nem tették. A film teljes egészében homály, ami a végére sem változik. Magamra hagyott , hogy találjam ki én mi történt, rakjam össze a szálakat. Én megpróbáltam, de semmi logikus magyarázat nincs a történet miértjére. A karakterek sem voltak jók, nem tudtam izgulni , nem kívántam hogy túléljék. Összességében nem ajánlom, szedett-vedett összevisszaság.

Elisabeth Hower

Érzelmeket, mondjuk, fel tud ébreszteni: mivel a koncepció szerint lényegében valós időben követjük az eseményeket, még egy nyomorult doboz kinyitását is percekig nézhetjük, ez pedig piszkosul idegesítő. Az is egy érzés, nem? 40/100 több»

Már a trailer-t megtekintve sejtettem, hogy nem kapok valami minőségi és/vagy maradandó rémületet, azért ennyire olcsó és unalmasan bénaságra nem számítottam! 4/10 több»

Könnyen lehet, hogy a horror (és az erősebb thriller) a magyarok igazi műfaja. Rettegésben ugyanis világbajnokok vagyunk. Nem is kellene ehhez más, csak egy hihető alaphelyzet, néhány megjegyezhető arc és nem túl buta párbeszédek. A Szabadulószoba jó, ha egyet teljesít a háromból. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»