Filmkritika: Szabadulószoba (2017)

Érzelmeket, mondjuk, fel tud ébreszteni: mivel a koncepció szerint lényegében valós időben követjük az eseményeket, még egy nyomorult doboz kinyitását is percekig nézhetjük, ez pedig piszkosul idegesítő. Az is egy érzés, nem? 40/100 több»

Már a trailer-t megtekintve sejtettem, hogy nem kapok valami minőségi és/vagy maradandó rémületet, azért ennyire olcsó és unalmasan bénaságra nem számítottam! 4/10 több»

Könnyen lehet, hogy a horror (és az erősebb thriller) a magyarok igazi műfaja. Rettegésben ugyanis világbajnokok vagyunk. Nem is kellene ehhez más, csak egy hihető alaphelyzet, néhány megjegyezhető arc és nem túl buta párbeszédek. A Szabadulószoba jó, ha egyet teljesít a háromból. PAPP SÁNDOR ZSIGMOND KRITIKÁJA. több»