NEO
Costas Mandylor
Costas Mandylor
Matthew Willig
Tiffany Brouwer

John Crenshaw barátnőjével és annak diákjaival tanulmányi kirándulása indul az erdőségbe, hogy fotókat készítsenek a természet szépségeiről. Azonban a pihentetőnek és kalandokkal teli hétvégének ígérkező napok horrorisztikus fordulatot vesznek, amikor mutánsok vérszomjas hordája támad… Több

Rendező: Jared Cohn
Forgatókönyvíró: Paul Logan
Premier: 2016.05.06.

2019.07.13 romcul

Ez egy közepesnél gyengébb akcióhorror. Annyira átlagos, hogy már nem is emlékszem arra, hogy miről is szól pontosan. Azt tudom, hogy közben más valamit is csináltam, mert annyira nem tudott lekötni.

2016.04.15 Ronin

Nagyon gyenge film, nem igazán éri mg a rá fordított időt. A sztori elcsépelt, a színészek mintha nem is volnának és a zene borzasztó.

2017.07.16 jojojo3

A film első szakasza nagyon hosszú, azt jobban megvághatták volna, de szerintem az akciójelenetekkel nincs gond.

2016.08.05 Thor

Rettenetesen olcsó és közhelyes film. Az első fél óra ráadásul totál light-os, semmi utalás arra, hogy ebből itt lesz valami véres is. Aztán beindul a dolog, de az meg hipp-hopp véget ér. És nem is igazán élvezetes.

2018.07.15 NEO

Sokkal jobbra számítottam, ezért nagyot csalódtam ebben a filmben. Mindene rossz: a színészek nem hitelesek, a párbeszédek nem jól kidolgozottak, az operatőri munka is csapnivaló.

Paul Logan a forgatás során nem vett igénybe kaszkadőri segítséget.Szerző: ps

Paul Logan a filmben látható pubot édesapja után nevezte el.Szerző: ps

(2018. 12. 18.)
"Megtekintés: A Csőcselék ideális 87 perc arra, hogy a szabadnapunkat megrövidítsük valami feleslegessel." Több