NA

Az utolsó akarat (2020)

The Last Thing He Wanted

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Zitavon   2020. 02. 23.

Ez sajnos egy közepesre sikerült film, ami szerintem inkább a forgatókönyvön, mint a színészek játékán múlott. Egész ígéretesen indult a film, majd a közepén vontatottra váltott a végén izgalmas, de ezzel együtt már érthetetlenül kusza lett. Azt körülbelül értettem, hogy mit szerettek volna vele szemléltetni, de nem igazán jött össze, inkább kaotikusra sikeredett. A közepe utalmas volt és elnyúlt, mint a rétestészta, majdnem abbahagytuk a nézését. A szerelmi affér szerintem teljesen felesleges volt, és hiteltelen (logikátlan). Értem én, hogy a poltika szövevényes és ember embernek farkasa, és a film végén bár próbálta elmagyarázni az utolsó pár percben, hogy mi történt...mégis egy csomó minden érthetetlen maradt. A legvége kimondottam nem tetszett és egyszerűen egy ilyen bizonytalan, félelemben lévő nő, aki éjszaka sem alszik és végül senkiben se bízik meg...szóval szerintem egy ilyen kaliberű nőnek, mint a főszereplő karaktere, sokkal jobban működik a hatodik érzéke.

Anne Hathaway