HercegPeter   2018. 05. 14.

Nem tudom, hogy miért tette ezt magával Renée Zellveger? Teljesen felismerhetetlenné vált. Mondjuk nekem sosem tetszett, se így se úgy. Maga film egy teljesen átlagos krimi, nem túlságosan egyedi történettel. Egyszer simán nézhető. A végén ez a kettős csavar azért tetszett, hiába gondoltam erre a befejezésre, a film mégis át tudott verni. De nem ez, hanem Keanu Reeves a legnagyobb pozitívum a filmben, aki szinte minden alkotásával kiemelkedik a partnerei közül.

Berto49   2017. 11. 11.

TV-játék színvonalú tárgyalótermi film, amelyből 12 egy tucat. A 17 éves fiút apja meggyilkolásával vádolják, de ő nem hajlandó beszélni. A védőügyvédje emiatt nehéz helyzetben van. A szokásos végső csavar itt sem maradt el. Nem lett volna nagy veszteség, ha nem készítik el a filmet, de legalább játéklehetőséget nyújtott a szinte felismerhetetlen R. Zellweger-nek és K. Reeves-nek. Unaloműzőnek elment.

Gigi   2018. 05. 25.

Ez a tudtam én, csak nem sejtettem tipikus esete, már ami a film befejezését illeti. Lássuk be, hogy ez azért nem egy skandináv krimi típusú szövevényesen furmányos alkotás, de ne legyünk elégedetlenek, a kis csavar is csavar. Renée Zellwegerre viszont rá sem ismertem volna, ha nem köszönnek vissza a Bridget Jones alakításokból ismert gesztusok és mimika. Mivel találomra választottam ezt a filmet, és még csak a szereposztást sem néztem meg, tényleg jó ideig azon tanakodtam magamban, hogy ez valóban ő, vagy egy Bridget Joneson szocializálódott túlkoros színészpalánta, aki jó stand upos módjára próbálja leutánozni a legjellemzőbb gesztusait. Döbbenetes élmény volt így látni, és még mindig hajlok rá, hogy mégiscsak egy dublőrt láttam. Ja, hogy a film milyen volt? Igen. Szóval. Mivel szeretem a tárgyalótermi drámákat, ezért ezt is szerettem. Abszolút nulla információm volt a filmről, így elvárásaim sem voltak, csak hagytam, hogy menjenek az események, és vártam, hogy mi lesz. Nem unatkoztam, de nem is vakartam le a falról a tapétát. Nem csak azért, mert nincs, hanem azért, mert a feszültségkeltés volt szerintem a gyenge pontja a filmnek. De bátran nézhető, ne várj sokat, csak ülj le, és figyelj. Jó film, némi antiplasztika fennhanggal, már ami a fent említett hősnőnk küllemét illeti.

julis   2016. 09. 10.

Érdekes sztori, egész jól összerakták, legalább annyira, hogy egy közepes film keveredjen ki belőle. Keanu Reeves nem volt rossz, eleve miatta néztem csak meg.

Rajkó   2016. 08. 08.

Keanu Reeves és Renée Zellweger jó kis párost alkottak, és a film is kellően fordulatos volt. Nem kell tőle sokat várni, de simán nézhető.

Susie Labry
John L. Armijo