The Loveless

Mindig legyél úton, tartják a motorosok! De sajnos ezt nem mindenki tartja be. Egy motoros banda megáll egy déli kisvárosban, miközben a Daytonai versenyekre mennek.

(Interfectorem Sabnock)

Premier: 1981.08.07.

2024.02.16 Interfectorem Sabnock

Nem kell megállni! Vagy meghalsz!

Néha csodálkozom, milyen filmeket nem láttam még, és milyen jól teszem néha, hogy kutakodom kissé utánuk... Willem Dafoe amúgy is nagyon nagy kedvenc, szeretem a filmjeit, plusz Kathryn Bigelow ha valamit jól csinál, azt tényleg érdemes megnézni! Iga... Teljes kritika

A filmet a Torontói Nemzetközi Filmfesztiválon is bemutatták 1982. szeptember 13-án.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film címe kétszer is megváltozott. Eredetileg US 17, majd Breakdown, és utána lett a mostani The Loveless, ami már megmaradt.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film készítése 1980. szeptember 22-én kezdődött, és a forgatás mindössze 22 napot vett igénybe.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film első megjelenése a Locarnói Filmfesztiválon volt 1981. augusztus 7-én.Szerző: Interfectorem Sabnock

A filmet az Atlantic Releasing vállalat forgalmazza.Szerző: Interfectorem Sabnock