Magnólia

Deku   2017. 09. 13.

Egészen jó film lett volna, ha nem esnek túlzásba a készítők. A történet maga mint olyan igazán kedvelhető rosszabb is lehetett volna ez igaz de ez épp elég gyenge volt. Nagy kár érte.

HercegPeter   2017. 09. 25.

Erről a filmről nem olyan könnyű véleményt mondani. Nekem speciel nem jött be. A történet nem annyira érdekes, hogy három órára lekösse a figyelmem. Az összefüggések se túl acélosak.Egyes szálak jóval erősebbek a többinél. Viszont nagyon jó alakításokat és operatőri munkát láthatunk.

dailyfilmsan   2017. 10. 31.

A felvezetés jó, viszont ami utána jött az pocsék. Nincs vége :/

TribeBubu   2017. 04. 06.

Nem hittem volna, hogy lesz még olyan film, ami annyira lehoz az életről, mint a Rekviem egy álomért, de ennek sikerült. Ennek ellenére nézeti magát, mivel rendkívül egyedi az elképzelés és a színészek egytől egyig remekelnek. Nem hittem volna, hogy Tom Cruise-t vagy John C. Reilly-t valaha látom ilyen alkotásban. Cruise pedig valószínűleg itt nyújtotta élete legnagyobb alakítását.

batukán   2015. 12. 31.

Nem igenen emlékszem olyan korábbi filmekre, melyek ilyen zseniális operatőri munkát hoztak volna. Ami pedig a színészeket illeti, életük legjobb szerepeit nyújtották.

Melora Walters
Philip Seymour Hoffman
William H. Macy
Henry Gibson
Melinda Dillon

A film záró jelenetét azóta számos filmben és tévésorozatban lenyúlták, utoljára a Kés alatt negyedik évadjának a befejező részében.

(phanzetomox)

Jason Robards egy haldokló embert játszik. Ez a film volt az utolsó szerepe, ugyanis rá egy évre meghalt betegségben.

Minden nappaliban van egy virágos kép, számos festmény pedig az énekes, Fiona Apple munkája.

(SódóGA)