Sátántangó

HETEDIK Nézhetetlen  2019. 07. 23.

Önsanyargatóknak kimondottan ajánlatos ez a művészfilmnek nevezett rakás sz@r! A rendezővel meg a gyerekkel pedig ugyanazt megcsinálnám mint a "filmben" szerencsétlen macskával!

NorbiP   2017. 03. 12.

Nehezen vettem rá magam, hogy a 7 és fél órás filmet megnézzem, de nem bántam meg. Igaz, hogy művészfilm, és teljesen felesleges az ennyire hosszú játékidő, de tartalmilag kiemelkedő alkotás (főleg, hogy hazai).

juhasz-david93   2016. 01. 26.

Amikor sétálnak a pusztában fél óráig, anélkül, hogy egy szót szólnának egymáshoz...amikor a kocsmában mulatnak, és az egyik szereplő félpercenként elmondja, hogy "és baktatunk és baktatunk..."...Haláli

bizsuzsi@citromail.hu   2016. 01. 11.

Elég gyengere sikeredett film ami tartalmaz némi iróniát és drámaiságot. Nekem nem jött be sőt nem túlzás hogy untatott. Vontatott és mondanivalója nincsen.

Gabriel Szalai   2016. 11. 20.

nincs mondanivaloja?hosszu? badarsag! szep nagy vasznon kell ezt nezni es az a keves szoveg ami benne van, az mind gyongyszem .. rend es szabadsag, orokkevalosag, az emberi lustasag, felelem, megbekelles ez mind egy zord, kihalt feluleten !

A Sátántangó monumentális underground gesztus, az elmúlt huszonöt év egyik legfontosabb filmje, világszinten is, Tarr hírnevének és legendájának gránittalapzata. több»

Tarr Béla leghosszabb filmje, 450 perces.