Sátántangó (1994)

Sátántangó

Morpheus19   2021. 04. 03.

Másodjára láttam már a filmet, és még mindig egy tudatmódosítással ér fel. Ennél hipnotikusabb filmet nem nagyon rendeztek.

7ETEDIK Nézhetetlen  2019. 07. 23.

Önsanyargatóknak kimondottan ajánlatos ez a művészfilmnek nevezett rakás [email protected]! A rendezővel meg a gyerekkel pedig ugyanazt megcsinálnám mint a "filmben" szerencsétlen macskával!

NorbiP   2017. 03. 12.

Nehezen vettem rá magam, hogy a 7 és fél órás filmet megnézzem, de nem bántam meg. Igaz, hogy művészfilm, és teljesen felesleges az ennyire hosszú játékidő, de tartalmilag kiemelkedő alkotás (főleg, hogy hazai).

juhasz-david93   2016. 01. 26.

Amikor sétálnak a pusztában fél óráig, anélkül, hogy egy szót szólnának egymáshoz...amikor a kocsmában mulatnak, és az egyik szereplő félpercenként elmondja, hogy "és baktatunk és baktatunk..."...Haláli

Gabriel Szalai   2016. 11. 20.

nincs mondanivaloja?hosszu? badarsag! szep nagy vasznon kell ezt nezni es az a keves szoveg ami benne van, az mind gyongyszem .. rend es szabadsag, orokkevalosag, az emberi lustasag, felelem, megbekelles ez mind egy zord, kihalt feluleten !

[email protected]   2016. 01. 11.

Elég gyengere sikeredett film ami tartalmaz némi iróniát és drámaiságot. Nekem nem jött be sőt nem túlzás hogy untatott. Vontatott és mondanivalója nincsen.

Tarr Béla leghosszabb filmje, 450 perces.

A Sátántangó monumentális underground gesztus, az elmúlt huszonöt év egyik legfontosabb filmje, világszinten is, Tarr hírnevének és legendájának gránittalapzata. több»