Olyan érzés volt, mintha nem is filmet néznék, hanem velük gyalogolnék. Semmi nagy dráma, semmi túltolás, csak két ember próbálja kitalálni, mi maradt abból, akik régen voltak. Furán nyugis, közben meg néha meglepően mellbevágó.
Nem az a film, amit háttérben bedobsz vacsi mellé. Elég lassan halad, de valahogy pont ettől működik. A skót tájak brutál szépek, közben meg azt veszed észre, hogy a két szereplő között több történik egy fél perc csendben, mint máshol egy teljes mono... Többlógban. Néha picit hosszú volt, de összességében nagyon be tudott húzni.