Nem az a film, amit háttérben bedobsz vacsi mellé. Elég lassan halad, de valahogy pont ettől működik. A skót tájak brutál szépek, közben meg azt veszed észre, hogy a két szereplő között több történik egy fél perc csendben, mint máshol egy teljes monológban. Néha picit hosszú volt, de összességében nagyon be tudott húzni.
Nem az a film, amit háttérben bedobsz vacsi mellé. Elég lassan halad, de valahogy pont ettől működik. A skót tájak brutál szépek, közben meg azt veszed észre, hogy a két szereplő között több történik egy fél perc csendben, mint máshol egy teljes monológban. Néha picit hosszú volt, de összességében nagyon be tudott húzni.