A titkos kert

A titkos kert

The Secret Garden

A tíz éves Mary Lennox (Dixie Egerickx) jómódú brit családban nevelkedik Indiában. Szülei nem sokat törődnek vele, a szolgálók az elkényeztetett kislány minden kívánságát lesik, azonban egy váratlan tragédia gyökeresen felforgatja Mary életét. Miután a birtokot sújtó kolerajárvány miatt… Több

Forgatókönyvíró: Jack Thorne
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Franciaország, Kína
Premier: 2020.07.08.
Forgalmazó: Freeman Film
Isis Davis

2021.11.21 Klauka89

Huh, nehéz erről bármit is mondani. Elvesztegetett másfél óra az életemből, amit soha nem kapok már vissza. Gyenge sztori, Colin Firth és Julie Walters is semmitmondóak ebben a filmben. Unalmas, jelentéktelen. Végignéztem, mert kíváncsi voltam, mi lesz a vége, de nem érte meg.

2021.01.25 Keiichi Tsuchiya

A könyv eddig mindegyik adaptációját láttam, mindegyik verzió hozzáadta a saját mondandóját de ettől a verziótól sajnos kirázott a hideg. Pedig nagyon szerettem volna, ha tetszik. A színészek megdolgoztak a pénzükért és kihozták a legtöbbet abból, am... Több

2018.06.28 googk

Telepakolva számítógépes effektekkel, lapos alakítások, szörnyű párbeszédek. Ritka, hogy ennyire rosszul bánnak egy csodálatos forrásanyaggal.

A titkos kert marketing kampányát arra építette fel az STX Films, hogy a filmet a Harry Potter és a Paddington franchise mögött álló producerek (köztük a 3 Oscar-díjra jelölt David Heyman) álmodták a vászonra. Szerző: hp

Julie Walters, Marc Munden rendező és Jack Thorne író második közös munkája a 2016-os BAFTA-díjas minisorozat, a National Treasure után. Szerző: hp

Colin Firth az azonos című regény 1987-es tévéfilmes feldolgozásában is játszott, melyben ő alakította a felnőtt Colint.Szerző: hp

A titkos kert Frances Hodgson Burnett 1911-es azonos című regényének adaptációja. Szerző: hp