
Vélemények (2)
Írj véleményt
Végigbőgtem az egészet.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ki tudja, miért. A két csaj némasági fogadalmától a végéig. Talán mert pontosan olyan papagájom és kutyám van, mint itt. A papagájom ráadásul állandóan ki akar szabadulni, pedig 1m²-es kalitkája van. A kutyámmal meg mindig bunkó vagyok. Hát... Nem ig... Több