A csendes ikrek

A csendes ikrek

The Silent Twins

A film története June és Jennifer Gibbons, a Walesben felnőtt egypetéjű ikrek életén alapul, akik "néma ikrek" néven váltak ismertté a történelem során.

(csd)

Forgatókönyvíró: Andrea Seigel, Marjorie Wallace
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Lengyelország
Premier: 2022.05.24. | Telekom TVGO (2023.03.16.)

KULCSSZAVAK

2023.07.24 Lipót Testvér

Végigbőgtem az egészet.

Ki tudja, miért. A két csaj némasági fogadalmától a végéig. Talán mert pontosan olyan papagájom és kutyám van, mint itt. A papagájom ráadásul állandóan ki akar szabadulni, pedig 1m²-es kalitkája van. A kutyámmal meg mindig bunkó vagyok. Hát... Nem igazán értettem a filmet, de biztosan jó, ha Letitia Wright szerepel benne. Apropó, Letitia Wright nagyon ért a bánatos arc produkálásához. (A Fekete párduc 2-nél vettem észre.) Szóval nagyon jól játszott a filmben, mert itt sok ilyen arcot kellett vágnia. Lehet, hogy megnézem még egyszer, hátha akkor rájövök a lényegére. Ha az ember lehangolódott, bús hangulatban van, akkor aktuális ez a film. (Én személy szerint sokszor vagyok így.)

2023.02.21 pucedli

Szerintem jobb lett volna egy dokumentarista stílusú filmben feldolgozni a témát, vagy egyenesen dokumentumfilmben. Így bizonyos szempontból nagyon hiányos élmény volt.

A film összbevétele 205 135 dollár volt (imdb.com).