Kálmán-nap

Levente és Zita látogatóba érkezen Kálmánhoz és Olgához, hogy megünnepeljék Kálmán névnapját. A két házaspár rövidesen olyan helyzetbe keveredik, amely mindannyiuk számára egyre frusztrálóbbá válik.
Hajdu Szabolcs párkapcsolati trilógiájának második része, amely színpadi mű alapján került… Több

Rendező: Hajdu Szabolcs
Forgatókönyvíró: Hajdu Szabolcs
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Magyarország, Szlovákia
Premier (HU): 2024.03.14.
Forgalmazó: Budapest Film

Hajdu Szabolcs

2024.03.15 Zoltán

Nagyon szeretem Hajdú Szabolcs filmjeit, így nem volt kérdés, hogy ezt is megnézem majd. Bár nekem az Ernelláék Farkaséknál sokkal jobban bejött, voltaképpen ez is eléggé erős üzenetet hordoz magában.

2024.03.14 huszdominik

Hát, számomra eléggé nyomasztó hangulata volt, nagyon erős szembenézést kíván ez a film, elgondolkodtató, ugynaakkor valahol felemelő is tud lenni.

A film 15 849 990 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 8 519 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2024. 03. 13.)
Toldás és kötés
Hajdu Szabolcs filmre vitte lakásszínház-trilógiájának második darabját is, ami egyszerre nyomasztóan valóságos, keserűen bölcs, mégis hétköznapi és abszurd élethelyzeteken keresztül mutatja meg a kapuzárási pánikban zátonyra futó párkapcsolatok dinamikáját. Több