Paraziták a Paradicsomban

A film egy abszurd helyzetből indul ki és végig ezt a kifordított világot jeleníti meg a maga nyersességével, humorával, intenzív érzelmi hatásaival. Betti és Ringó házaspárként élnek egy tengerparti ház legfelső emeletén. Ringót 4 éve elütötték és tolószékbe kényszerült. Betti mindenben a… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2018.09.27.

KULCSSZAVAK

2018.09.26 DJluki

Mondanám, hogy megint csak egy konvencionális magyar filmről van szó, de nem. Ritka egy darab, amilyenből igazán szükség lenne többre is. Az biztos, hogy az egyik legnagyobb kedvencem lett elég rövid időn belül.

2018.09.20 FunBoi

Nagyon szokatlan történet, nekem általában nem is igazán szoktak bejönni a kissé abszurd történetek, de be kell látnom a fantasztikus alakításoknak köszönhetően teljesen átélhető a film. Szerintem mindenképpen érdemes beülni rá, utána még elég sokáig tud rajta kattogni az ember.

A Paraziták a Paradicsomban női főszerepét alakító Marozsán Erikát legutóbb öt éve, Az ajtó című filmben láthatta a hazai közönség a mozikban. Szerző: hp

A filmet mindössze négy hét alatt forgatták le. Szerző: hp

A film co-producere az a Rajna Gábor, aki az Oscar-díjas Saul fia produceri teendőit is ellátta. Szerző: hp

A film költségvetése hozzávetőlegesen 70 millió forint volt. Szerző: hp

A film forgatása Budapesten és az olaszországi Gradóban zajlott. Szerző: hp

(2018. 10. 03.)
Ha Magyarországon volna kultusza a művészien rossz filmeknek, akkor a Paraziták a Paradicsombanból simán lehetne egy új The Room. Több
Genezis
2018