NA

Paraziták a Paradicsomban (2018)

Paraziták a Paradicsomban

DJluki   2018. 09. 26.

Mondanám, hogy megint csak egy konvencionális magyar filmről van szó, de nem. Ritka egy darab, amilyenből igazán szükség lenne többre is. Az biztos, hogy az egyik legnagyobb kedvencem lett elég rövid időn belül.

FunBoi   2018. 09. 20.

Nagyon szokatlan történet, nekem általában nem is igazán szoktak bejönni a kissé abszurd történetek, de be kell látnom a fantasztikus alakításoknak köszönhetően teljesen átélhető a film. Szerintem mindenképpen érdemes beülni rá, utána még elég sokáig tud rajta kattogni az ember.

Ha Magyarországon volna kultusza a művészien rossz filmeknek, akkor a Paraziták a Paradicsombanból simán lehetne egy új The Room. több»

A Paraziták a Paradicsomban női főszerepét alakító Marozsán Erikát legutóbb öt éve, Az ajtó című filmben láthatta a hazai közönség a mozikban.

A filmet mindössze négy hét alatt forgatták le.

A film co-producere az a Rajna Gábor, aki az Oscar-díjas Saul fia produceri teendőit is ellátta.