A metál csendje

Sound of Metal

2024.02.24 Victorine

Vitathatatlanul egy erős drámára sikeredett, de nekem valahogy túl erősre... Érdekes az egész kiindulás, koncepció, a színészi játék kifogástalan, de sajnos nagyon vontatott az egész, én eléggé untam, kicsit kiszámítható is volt végig.

2021.10.31 H.a.n.n.a

Riz Ahmed egy zseniális színész, amit tudtam, de ebben a filmben is nagyon odatette magát. Érdekes sztori.

2021.02.08 elekm90

Egy kifejezetten csendes kis dráma egy erős Riz Ahmed alakítással a főszerepben. Egyáltalán nem hatásvadász, már talán a ló túloldalára is átesett ezzel a film, kicsit lehetett volna eseménydúsabb. Ettől eltekintve jó film.

2022.11.06 BoBamburg

Az egyik legjobb dráma az utóbbi időkben. Végre nem egy hatásvadász kamudráma, hanem egy rendes és őszinte darab. Rohadtul magával tudja ragadni az embert és nem ereszti a legvégéig. Plusz a zenék is el vannak találva.

2021.01.04 acey

Nagyon erős film Riz Ahmed kiváló alakításával. Ennél kellemesebb csalódás jó ideje nem ért. A lehető legjobb szívvel tudom ajánlani, biztos nem most láttam utoljára.

2020.11.19 Kriszfiu33

Érdekes történet, erős dráma, lebilincselő színészi játék. Nem adnék rá maximális pontszámot, de mindenképpen egy erős négyes.

2023.10.19 Fikatours_blogger

Ne tévesszen meg a borító!

Beszippantott a film címe és az első kockák. Aztán kaptam egy lélektani drámát, aminek a témája nem fogott meg. A történet nem szórakoztató, még csak nem is megrázó, mondhatni egyszerű, hétköznapi eset, aminél nagyobb tragédiák is körülvesznek sokunkat.