
Vélemények (10)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Visszafogott thrillermese egy olyan nőről, aki elhagyta gyermekeit, hogy új életet kezdjen. Úgy néz ki, elképzelése beteljesedni látszik, tökéletesnek tűnő életet él a külvárosban férjével és két új gyermekével. Ám gondosan kimunkált élete hamarosan ... Több
Talán nem a bűn a megfelelő szó arra, ha egy anya elhagyja a gyerekeit. Nem igazán tudom, hogy mi a megfelelő szó erre. Persze mindenki meg tudja magyarázni tettének okát, de a lényeg, a végeredmény, hogy megtette. Mindenesetre a főszereplőnk Nevel/C... Több
Sem a rendezés, sem a színészek alakításai sem igazán erősek, ami engem lekötött, az a történet és a fordulat a végén. Jobb kidolgozással ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni.
A film alapsztorijában minden megvolt egy izgalmas lélektani és szocio-thrillerhez: családi trauma, rasszizmus, családi titkok feldolgozása. Azonban a film nem nyúlt hozzá elég izgalmasan, elég bátran ezekhez az elemekhez, nem hagyta, hogy ezek egy i... Több