A panamai szabó (2001)

The Tailor of Panama

Attila G.   2019. 06. 21.

Igazából ígéretes volt a film, akár a története/leírása, akár a szereposztása miatt. Általában szeretem az ilyen filmeket - s már a szereposztása matt is egyértelmű volt, hogy megnézem moziban. Jamie Lee Curtis egy vonzó, energikus nőszemély. Pierce ... több»

Pierce Brosnan
John Boorman

Geoffrey Rush nem tud autót vezetni, ezért az összes olyan jelentben, ahol úgy látszik, mintha vezetne, valamilyen technikai megoldást alkalmaztak, többek között húzzák az autót vagy tolják.

Pierce Brosnan azt nyilatkozta, hogy ez az első film, amiben teljesen meztelenül látható.

Daniel Radcliffe filmes debütálása. Brendan Gleesonnel később ismét együtt játszottak a Harry Potter és a tűz serlege (2005) című filmben.