Köszönjük, hogy rágyújtott!

Köszönjük, hogy rágyújtott!

Thank You for Smoking

Nick, az elvált, karrierista édesapa munkája nem könnyű: népszerűsítenie kell a dohányzást. A dohányipari cégek azonban már érzik, hogy a reklámtevékenységüknek befellegzett, valamint újabb és újabb tudományos kutatások igazolják a dohányzás veszélyeit. Ráadásul Marlboro Man is haldoklik, és arra… Több

Forgatókönyvíró: Jason Reitman
Premier (HU): 2006.08.10. | Cinego (2022.10.06.)

2020.04.14 pacific22

Cigi vagy nem cigi... szerintem ciki

Nekem semmi említésre méltó, átlagos/szokásos hollywoodi klisékkel tűzdelt film. A jóképű apa kivágja magát, mert csupán jól kommunikál (ennyi). Na és a kb. 12 éves fia, aki mindenkinél jobban szereti őt (amúgy a kisfiú tényleg szerethető karakter), na persze a gyerek szereplőknek az ilyen filmekben ez a szerep kell... Majd elfelejtettem a csini újságírónőt, aki persze, ahogy azt ilyenkor kell: szex és hazugság, csakis... Nálam ez a film: "nem újranézhető" kategória.

2018.11.02 szucszoli

Szerintem ez a film már beleesik abba a kategóriába, amit érdemes megnézni. Egyrészt azért, mert elég jó ízléssel van tálalva. És van egy nagyon jó felvetése a filmnek a vége felé, amikor tulajdonképpen lerántják a leplet egy képmutatásról. Amikor is... Több

2018.08.15 erahurka

Meglehetősen egyedi történet és kivitelezés, nekem az egyik kedvenc darabom. Ráadásul azon kevés filmek egyike, ahol a szinkron is jó, és ahol jól játszik Aaron Eckhart.

2019.01.16 szabomarc

Nagyon jó film, ami egy nagyon fontos témát dolgoz fel. Maga a főszereplő karaktere is érdekesen van felépítve, a történettel együtt, nekem nagyon tetszett, ajánlom!

2016.05.12 deneslau

Tucatfilmnek mondanám , amolyan átlagos kategória, kissé elcsépel sztorival, és elnagyolt témákkal. Vontatott részekben bővelkedik, és bár van mondanivaló, de az igen felszínes és általános. Sablonos és gyenge, egy két jobb mozzanatot leszámítva.

A fekete-fehér film, amit Naylor néz, az Iwo Jima fövenye (Sands of Iwo Jima - 1949).Szerző: Nk

Rob Lowe összes jelenetét egy nap alatt vették fel. Szerző: Nk

Christopher Nolan akkor döntött úgy, hogy szerepeltetni akarja Aaron Eckhartot A sötét lovagban (2008), mikor ebben a filmben látta játszani. Szerző: Nk

A köszönjük, hogy rágyújtott Jason Reitman első filmje.Szerző: hp