Köszönjük, hogy rágyújtott!

Thank You for Smoking

2020.04.14 pacific22

Cigi vagy nem cigi... szerintem ciki

Nekem semmi említésre méltó, átlagos/szokásos hollywoodi klisékkel tűzdelt film. A jóképű apa kivágja magát, mert csupán jól kommunikál (ennyi). Na és a kb. 12 éves fia, aki mindenkinél jobban szereti őt (amúgy a kisfiú tényleg szerethető karakter), na persze a gyerek szereplőknek az ilyen filmekben ez a szerep kell... Majd elfelejtettem a csini újságírónőt, aki persze, ahogy azt ilyenkor kell: szex és hazugság, csakis... Nálam ez a film: "nem újranézhető" kategória.

2018.11.02 szucszoli

Szerintem ez a film már beleesik abba a kategóriába, amit érdemes megnézni. Egyrészt azért, mert elég jó ízléssel van tálalva. És van egy nagyon jó felvetése a filmnek a vége felé, amikor tulajdonképpen lerántják a leplet egy képmutatásról. Amikor is... Több

2018.08.15 erahurka

Meglehetősen egyedi történet és kivitelezés, nekem az egyik kedvenc darabom. Ráadásul azon kevés filmek egyike, ahol a szinkron is jó, és ahol jól játszik Aaron Eckhart.

2019.01.16 szabomarc

Nagyon jó film, ami egy nagyon fontos témát dolgoz fel. Maga a főszereplő karaktere is érdekesen van felépítve, a történettel együtt, nekem nagyon tetszett, ajánlom!

2016.05.12 deneslau

Tucatfilmnek mondanám , amolyan átlagos kategória, kissé elcsépel sztorival, és elnagyolt témákkal. Vontatott részekben bővelkedik, és bár van mondanivaló, de az igen felszínes és általános. Sablonos és gyenge, egy két jobb mozzanatot leszámítva.

2016.05.05 irodalmialkotas

Érdemes megnézi mindenkinek! Egyedien tökéletes! Szuper film!

2016.04.01 Vibozsofi

Nem rossz film, bár kétségkívül hiányzott belőle valami... Jók a jelenetek, és a karakterek is jól megállják a helyüket. Nick szerepe elég hoteles és meggyőző. Érdemes egyszer megnézni, de viszonylag felejthető kategória.

2016.06.30 jazzy

Ahhoz képest, hogy elsőfilmes rendezőről van szó, a Köszönjük, hogy rágyújtott meglepően jó film lett. Bár érződik rajta, hogy Reitman valami nagy dolgot akart mondani, de valószínűleg nem a legmegfelelőbb hangnemet választotta, és ha már dohánylobbi... Több

2015.06.07 csenge

Érdekes film, az biztos, engem elsősorban humorával fogott meg, és így is tekintek rá, nem egy olyan alkotásra, ami miatt különösebben el kéne gondolkodnom. Viszonylag rövid játékideje alatt szépen összerakott jelenetek váltják egymás. Az idősebb Reitman büszke lehet fiára, de lesz ez még jobb is.

2015.06.15 Domino

A köszönjük, hogy rágyújtott egy nagyon feszes mozi lett, melyet nagyszerű humora és a színészi játékok tesznek felejthetetlenné. Az egyik nagy kedvenc!