Sziriána

Zsombi   2016. 05. 01.

Ez egy igazán intelligens és logikus film. Nagyon jól ábrázolja azokat az erőket és hatalmakat, amik a világban működnek és sok mindent befolyásolnak. George Clooney-t alig lehet felismerni a filmben, ő egy igazán sokoldalú színész. A történet eredeti, izgalmas és van mondanivalója is. Mindenkinek ajánlom ezt a filmet.

Sniper   2015. 05. 31.

Stephen Gaghan jó munkát végzett, ez a film jól megállja a helyét. A CIA, a hadsereg és az olajtársaságok működése valóban tele van árulással és mocskossággal. Valójában ők mozgatják a politikai tényezőket is. A film jó képet fest arról, hogy mi is történik a világunkban, és mi az, amit nem kötnek mindenkinek az orrára.

Matt Damon
Jeffrey Wright
Tim Blake Nelson
Amanda Peet
Amr Waked

A Warner Bros stúdió 270. forgalmazott filmje.

George Clooney a forgatáson egy komoly gerincsérülést szenvedett, amit csak műtéttel tudtak rendbe hozni.

(ps)

George Clooney a szerep kedvéért 15 kg-ot szedett fel.

(ps)