Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Az ügynökség

(The Good Shepherd)

spikeZ  2016. 05. 06.

A film többet ígér, mint amennyit valójában nyújtani képes. Damon, DeNiro, Pesci, Jolie és más nagy sztárok nevei fémjelzik a produkciót, ráadásul a történeti is izgalmasan hangzik. Szeretem a hideg háborúval foglalkozó filmeket, de sajnos a rendezés engedi a szakadékba zuhanni a filmet. A következtetéseket már jóval az aktuális jelenet előtt le lehet vonni, a cselekmény megjósolható, így a film alkalmasint unalmas és monoton lesz.

petra050  2016. 01. 21.

Egész jó kis film, tele váratlan fordulattal és rejtéllyel. Robert De Niro logikusan építkezik, a film története egyébként is szövevényes, de a rendező ügyelt arra, hogy egy követhető, intelligens produkciót alkosson. Külön kiemelném Angelina Jolie és Matt Damon alakítását, akik sokat emeltek a film színvonalán.

Angelina Jolie
Angelina Jolie

Joe Pesci nyolc év után újra kamerák elé állt.

(ps)

Ez volt Eddie Redmayne első mozifilmes szerepe.

(ps)

Úgy volt, hogy ez lesz Allyson Floyd első filmes szerepe, de a jelenete végül nem került bele a film végső változatába.