
Vélemények (10)
A film történetét átlagosnak gondolom, de a szereplők többsége átlagon felüli. Több kedvencemet láthattam együtt, ami külön öröm volt számomra. A környezet is kimondottan kellemes a szemnek. Én jól szórakoztam.
Egyébként a 80-as években a nagyik megnyalták volna a tíz ujjukat, ha ez a film valamelyik kábelcsatornán futott volna. De most aktuálisan 2025 van. Persze a Netflix nagyon úgy csinálta meg a végét, hogy félhetünk, ha sikeres lesz, mert akkor jön a f... Több
Most szállt el a hosszabb hozzászólásom, itt a rövidebb változat: ripacskodó előadásmódú tévéfilmre számítsatok röhejes sztorival. A főszereplők minőségben kicsit kilógnak ebből a középszerből
Az első óra izgalmas és vicces volt. Nagyon jó indult a film. Jók a szereplők és jó volt a történet is. Aztán a vége felé nekem ellaposodott. Elfogyott belőle a kraft. Ezért csak három csillag nekem.
A csütörtöki nyomozó klub nem váltja meg a világot, de egy délutánra kellemes kikapcsolódást nyújt. Örülök, hogy ez végre film lett, nem kell mindent sorozat hosszúságúra nyújtani, teljesen indokolatlanul. Én olvastam a könyvet, így annyira nem lepet... Több
Kicsit sok a név, kicsit túlcsavart a sztori, de mégis leginkább a karakterek miatt nagyon kis szerethető film. Ja, és a lényeg: Bond fia Lucifer, következésképpen Bond= Isten :D