NA

Az örökösnő (2018)

Toppen av ingenting

stif   2019. 01. 30.

Őszintén szólva sokkal többet vártam volna ettől a filmtől. Bár a hangulata igencsak komoly, valahogy mégsem tudott magával ragadni. Talán azért mert érezhetően hatásvadász az egész koncepció. Ettől függetlenül szerintem egyszer meg lehet nézni.

kmona   2019. 01. 24.

Nem rossz film, csak éppen teljesen felejthető volt. Nem is igazán értem, hogy a készítők miért nem tudtak túllépni a szokásos kliséhalmazokon, merthogy szinte csak azokból építkezik a film. ez amolyan tipikus "egyszernézhető" kategória.

Christer Levin
Leonore Ekstrand

Nojet, az idősebb (kellemes hatvanas) svéd nő úgy érzi: itt az ideje, hogy végre egészen más életet élhet, hiszen gazdag apja halála után megörökölt egy egész tömbhzázat Stockholm belvárosában. több»

A film versenyben volt az Arany Medve-díjért a 68. Berlini Nemzetközi Filmfesztiválon.