Trainspotting

Trainspotting

2016.10.21 vivikejencikelara

Jó film az biztos. Bár a csecsemő a falon kicsit bizarr. A szőnyeges jelenet jól ki lett találva. Jó a képi világa csak nem értettem a lényeget. Vannak benne humoros jelenetek de olyan mint egy nagy katyvasz.

2017.06.01 jencike1985

Mindent a józan észen túl kell néznünk. Nekem ez a film zseniális még akkor is ha néha nagyon megbotránkoztatott. Csodálatos színészi alakítások , remek zenei aláfestések. Nekem ez a film nagyon sokat jelent. Ajánlom mindenkinek.

2017.03.11 NorbiP

A film maga szórakoztató, és az tetszett benne, hogy egy nagyon komoly mai problémát dolgoz fel, néhol viccesen, néhol komolyan. A filmet nem ajánlanám mindenkinek, mert vannak olyan részek, amik nekem sem voltak az ínyemre (drogozás).

2018.12.28 lauralaura

A Rekviem egy álomért mellett, a másik legjobb drogokról szóló film. Örök klasszikus! Persze tudni kell mikor nézni, mert nyomaszt, mint az atom, ami természetesen nem gond csak okosan kell vele bánni.

2017.05.26 Zoer8993

Ez a történet nagyszerűen vezet minket végig egy furfangos, csavaros történeten. A rendező nagyon profi munkát végzett, semmi hiba nem volt benne. A zenei világa nagyon passzolt a történethez.

2018.03.13 Evok1909

Csillagos ötös nálam. Tökéletesen átadja a cél nélkül élő, magával mit kezdeni nem tudó fiatalság mindennapjait. A zene pedig itt is büntet, persze jó értelembe véve.

2016.06.11 Mulds

Erre mondom én azt, hogy valamit így is lehet csinálni. Mert ez sajnos nagyon el lett szúrva. Nagyon rossz volt a rendezés és a játék se volt a toppon. Emiatt nem is lett kedvenc.

2017.11.17 baalint

Sokan ajánlották míg végre megnéztem. Hát megbántam. Béna sztori, ZS kategóriás színészek,rossz hangulat. A vége ráadásul kicsit lezáratlan (nekem)

2015.06.04 sonyxxx

Talán a legjobb film, ami bemutatja a drogozás hatásait, aminek megvalósításához a főszereplő teljesítménye volt a legfontosabb. Ez egy nagyon tanulságos film, amit nagyon jól áttudtam élni, abszolút átjött a hangulata, mondanivalója és az általa közvetített érzések.

2015.04.26 wirwil

Érdemes megnézni egy másik filmet, ami ez előtt készült: London megöl engem.

2015.11.23 Beniko

Láttam. Azt, hogy tetszett, egy kicsit durva volna, ha mondanám, hisz a világ, amit megjelenít nagyon távol áll tőlem. A rendezés jó, de igazából senkinek nem ajánlom.

2016.05.17 Sniper

Nagyon jó film. Fantasztikus a hangulata, gyönyörűek a képek, a nyitó jelenetet meg imádom. Idővel egyre jobb lesz ez a film. Középiskola végén nagyon meg kéne mutatni. Annyi mindenről lehet beszélgetni, lázadás, narkó, társadalmi elvárások...

2018.09.02 Barnabii44

Még a zseniális könyv mellet baromi jó film.

2021.02.11 KatalinGulyas1982

Vannak, akik ezt vígjátéknak hiszik... Ez dráma és szatíra inkább. Még az "állatkodós" részekben, amiken nevetünk, ott van egy kis dráma és reménytelenség. Szerintem minden, csak nem vígjáték. Ne is utánozza senki!