
Vélemények (2)
Na, pont az ilyet szeretem mikor nem vágyok nagy dologra, megfejtésekre vagy agyalásokra a filmen, hanem csak egyszerűségében élvezem. Van benne egy kis családi, de legfőképp baráti összetartás, amit, őszintén, a Stephen King-filmek és a Stranger Th... Több
Elolvastam, miről szól a film, majd elkezdtem nézni. Gondoltam, hogy gyerekek lopnak, stb., akkor ez is egy kis bugyuta film. Szóval így álltam hozzá, ami nálam azt jelenti, hogy miközben nézem a filmet, játszok is a telefonomon :) Aztán olyan egy ór... Több