A tanári hivatás

A tanári hivatás

Lesson Plan

Egy tanár halálát követően a testvére munkát vállal az iskolában. A volt zsaru úgy gondolja, egy banda a felelős, ezért nyomozni kezd utánuk.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Daniel Bernardi
Ország: Lengyelország
Premier: 2022.11.23. | Netflix (2022.11.23.)

2023.12.07 Török389133

Aki mindenképp egy kis bunyóra vágyik, annak esetleg egyszer nézhető.

2022.11.26 szemtelen

Drogiskola

Nekem nem szokásom azt a frázist papírra vetni, hogy ezzel a filmmel elloptak az életemből 100 percet - mert ahhoz, hogy ez kiderüljön, nyilván meg kell néznem. De neked már megspórolhatok ennyit, hacsak nem vagy akciófilm-mindenevő, mert akkor meg úgyis megnézed. Nos, ez a lengyel produkció nálam átlag alatt maradt, pedig esélyt esély után adtam neki. Egy igen lapos, szúette történet, problémás iskola, keményfejű diákok, drog, banda, ingerszegény környezet. Az alacsony költségvetésű filmnek még a szaga is szegényes, és ettől még működhetne, de nem teszi. Kiszámítható. A harcoskodó bunyós jelenetek rosszul koreografáltak, néha nevetségesek. Nincs kiemelkedő színészi alakítás, igazából semmi sincs, amit most kiemelhetnék. Hát én nem ajánlanám, de a döntés a te kezedben van!

2022.11.24 pozsizol

Engem nem győzött meg, kicsit unalmasnak találtam.

2022.11.30 stevepisti

A három csillag elsősorban a lengyel filmiparosok igyekezetének jár, mert a film nem ér annyit. Az akciójelenetek lendületesek, de erőtlenek, nagyon látszik rajta az előre begyakorolt mozdulatsor, nem volt hiteles az egész. A színészi játékok átlagos... Több

2022.11.23 joonimrod

Bár egy kicsit híg ez a történet, szerintem még mindig hozza azt, amit egy akciófilmtől elvárnánk. Nálam ez egy erősen középszerű film.