Halálos kartell

Halálos kartell

Close Range

Egy katonából lett törvényen kívülinek könyörtelen harcot kell vívnia a korrupt seriffel és hűséges embereivel, valamint egy veszélyes drogkartellel, hogy megvédje testvérét és annak lányát.

(hp)

Premier: 2015.09.16.

2021.03.04 uniterra

A seriff élre vasalt nadrágja nagyon poros lett a végén. Az írónak és a rendezőnek csak az járt a fejében, hogy fogják szétverni a házat a végén, vagy 20 percen át. Ez inkább a kaszkadőrök referencia munkája, s nem is egy film volt. Csihi-puhi az ele... Több

2018.12.08 hsanya182

Az akciók nagyon tetszettek, már ez eleje is erős kaszabolás, aztán a történet kezd kibontakozni, ami elég harmatgyenge, főleg a színészi játékokból kiindulva, de majd elkezik a gengszterek megrohanni a házat, hőseink meg próbálják megvédeni. Jók a kameraállások, élvezhető akció film.

2021.01.17 Dada

Egyet meg kell hagyni, a kaszkadőr- és kameramunka igazán jól sikerült. Épkézláb történetet ne nagyon keressünk, mivel az nincs! Az alakítások kifejezést is hanyagoljuk, mert néha csak rosszat tesznek a filmnek. Szerintem egy erős közepes, főleg ha figyelembe vesszük, hogy egy kis költségvetésű produkció.

A film összbevétele 248 978 dollár volt (imdb.com).

(2018. 11. 26.)
Close Range (2015)
"Adkins-nak nincs szerencséje, mert nem sikerült viszonylag fiatalon befutnia. Mert igaz, hogy jelenleg 42 éves, de akcióműfajon belül azért ez már inkább a forrpont, mint a befutás ideje. Van Damme, Ludgren húszas éveikben megkapták a lehetőséget, hogy kedvencekké váljanak." Több