Az üldöző

hawaiipizza   2015. 10. 02.

Dél-Koreai thriller. Lélegzetelállító, mint az elvárható ettől a kombinációtól. Gyönyörű, feszült, izgalmas. Ha tetszett a Bosszú ura, I Saw the Devil vagy Oldboy például, ennek is adj egy esélyt, nem bánod meg.

hsanya182   2018. 07. 10.

Elég ÜTŐS film az egyszerűsége végett. Izgalmas film egy őrült pszichopata nyomában. Nincs az a hiper-szuper CGI, egyszerű kamerafelvételekkel dolgozik, megtartja az egyszerű realisztikus érzést, a megtörtént eseményt feldolgozó filmeknél is valahogy így kéne működnie...

A tehetetlenség szülte düh filmje Az üldöző, a végkifejlete talán mintha indokolatlanul reményteljes lenne a film egészének atmoszférájához képest, ettől eltekintve nehéz igazán fogást találni rajta. több»