Az üldöző (2008)

Chugyeogja

Di Canio   2020. 10. 02.

Jó film, bár a részletekben van jópár hiba, és a rendőrség félelmetesen gagyi benne de jópár amerikai filmtől jobb, a színészek lehetnének még jobbak.

hawaiipizza   2015. 10. 02.

Dél-Koreai thriller. Lélegzetelállító, mint az elvárható ettől a kombinációtól. Gyönyörű, feszült, izgalmas. Ha tetszett a Bosszú ura, I Saw the Devil vagy Oldboy például, ennek is adj egy esélyt, nem bánod meg.

hsanya182   2018. 07. 10.

Elég ÜTŐS film az egyszerűsége végett. Izgalmas film egy őrült pszichopata nyomában. Nincs az a hiper-szuper CGI, egyszerű kamerafelvételekkel dolgozik, megtartja az egyszerű realisztikus érzést, a megtörtént eseményt feldolgozó filmeknél is valahogy így kéne működnie...

elekm90   2020. 03. 19.

Nagyon izgalmas thriller, különös atmoszférával és csavaros történettel. Amikor azt gondolná az ember, hogy lezárásra kerül a történet, még jobban tudja fokozni feszültséget, a végére iszonyatosan felpörögnek az események. 9/10

Megtörtént: 2004. július 15-én vették őrizetbe Yoo Young Chul koreai sorozatgyilkost, akit egy masszázsszalont üzemeltető volt rendőr csalt lépre, ahogyan azt a film bemutatja. Nélküle talán még évekig nem került volna a rendőrség látóterébe a lányok mészárosa, mivel a szexmunkások eltűnésének senki nem járt utána hivatalosan.

(Greta)