Tucatjával olcsóbb 2

Cheaper by the Dozen 2

2021.04.27 Máki

Én élveztem. Végigröhögtem az egészet. Egy könnyed, unalmas napokra alkalmas családi vígjáték Steve Martin főszereplésével. Sokkal kevesebbet vártam, mert nem vagyok valami nagyon nagy Steve Martin fan, mert nem igazán tetszenek a filmjei, most viszont kellemes meglepetést okozott.

2019.07.27 Ms. Akárki

Egyszernézős tipikus amerikai vígjáték. A közelébe se ér az első résznek, de még ígyis van benne pár ütős poén ami miatt érdemes megnézni. Nagycsaládosoknak kötelező darab.

2015.07.17 ANdraS

Szerintem nagyon gyenge vigjáték erőltetett humorral. Csak akkor nézném, ha már igazán nem megy semmi más a tv-ben.

2017.10.27 SzFa

Szeretem a Tucatjával olcsóbb filmeket, mert mindig nagyon vidámak és viccesek. Mikor ezt a filmet látom mindig vágyni kezdek hatalmas családra. Nagyon élvezetes családi film.

2015.01.28 szd91

Ritka, hogy egy második rész nem lesz elcsépelt, de ez esetben nemhogy nem az talán még jobb is mint az első. Vicces, fordulatos, tele rengeteg poénnal. Családi filmezéshez ideális, garantált a szórakozás.

2021.01.01 helfannn

Egy kicsit már unalmas, hogy Steve Martin már jó sok filmjében apát játszik. De ez egy élvezhető családi film, nagyon sokat tudtam ezen a filmen nevetni:D. Ajánlom a családoknak, gyerekeknek ezt a filmet. Szerintem az első rész egy fokkal se jobb enn... Több