
Vélemények (3)
Nekem tetszett a film. A farm világához igazodó sebességet külön értékeltem, tökéletes hangulatot teremtett a rendező. A vége mintha nem illett volna ehhez a drámához, túl összecsapott volt. Akinek ez lassú, nézzen Seagalt!
Én eléggé untam a filmet. Valahogy a pörgősebb, vagy legalább is karakterekben gazdagabb filmekhez vagyok szokva.
Szeretem az ausztrál filmesek pragmatikus, sokszor minimalista felfogását. Az általam eddig látott filmjeikre azután igazán nem jellemző a "hollywoodi-nyáltenger" de a kemény, küzdelmes emberi sorsok ábrázolása annál inkább. A sablonosságaik is inkáb... Több