Staten Island királya

The King of Staten Island

2020.07.31 mártilány

Valahogy így kell jó drámát készíteni. A fiú küzdelme a saját problémáival nagyon megérintett, mégis átjárta az egész cselekményt valamilyen mókás könnyedség, ami nem engedte, hogy az egész hangulata komorrá váljon. Nagyon jó film, ajánlom megnézni.

2022.01.04 turjild

Nagy várakozással indultam a filmnek, de 30 perc után feladtam! Unalmas, gyenge... vígjátéknak meg kifejezetten rossz.

2020.10.19 Dorongos

A komédia új királya

Számomra nagyon frissítő volt új arcot látni vígjátékban. Pete Davidson humora nagyon kell a mai vígjátékoknak. Utoljára a Seth Rogan - James Franco vígjátékokon nevettem ennyit. Must see. Ha nem is kap el a humor, akkor is garantált vigyorral és jó kedvvel kelsz fel a film után.

2020.08.02 jazzy

Keserédes vígjáték, amiben minden működik. Nevettet, elborzaszt, mindemellett nagyon kiegyensúlyozott, tele van örömmel és empátiával. Szívesen megnézném még egyszer.

2020.11.25 Ratroson

Egyszernézős

Ha egyszer megnézed, elmegy, de ha már többször, akkor egy kicsit már kezd unalmassá válni. Judd Addaptoban a többi filmjéhez képest elég nagyot csalódtam. A története sem fog meg annyira, a poénok meg nem annyira szórakoztatóak. Legalábbis nekem nem voltak azok. A film nem nézhetetlen, de maximum csak egyetlen egyszer lehet megnézni.

2020.08.07 Sraczjanos

Na, jó... Én erre a filmre elég régóta vártam, hogy megnézhessem, és szerencsére nem is csalódtam. Szerintem Pete Davidson egyszerűen zseniális, nem is tudnék rá jobb szót találni. A sztori ráadásul engem rettenetesen szíven talált. Nagyon imádtam, és mindenkinek csakis ajánlani tudom.

2020.08.06 Kristof

Kicsit szkeptikus voltam, és nem igazán tudtam, mire is számítsak a film kapcsán, de azt kell mondjam, hogy nagyon ott van ez az alkotás. Nem is gazán tudom mihez hasonlítani, egyszerűen látni kell.

2020.11.21 Ádám383735

Átlagos

Azért ettől izgalmasabb filmek vannak. Nem sorolnám a 100-as listára.