Wonder Wheel: Az óriáskerék

MovieAddict
2017/12/05

Értékelés: 8.5/10
Wonder Wheel – Az óriáskerék
Woody Allen az az ember, akinek már pusztán a neve elég ahhoz, hogy megtöltse a mozikat igényes filmekre vágyó emberekkel. Csalódást nem, vagy csak nagyon ritkán okoz. A Wonder Wheel-el sem lőtt mellé, maradandó élményt okoz bárkinek, aki nyitott az igényes alkotásokra. 8,5/10 Több

Vox.hu
2017/12/07

Értékelés: 6.5/10
Wonder Wheel - Az óriáskerék
A Wonder Wheel – Az óriáskerék nem lesz instant klasszikus, de egyértelműen a jó Woody Allen mozik sorát gyarapítja, ami nagyban köszönhető Kate Winslet virtuóz alakításának és Storaro munkájának. 65/100 Több

Smoking Barrels
2017/12/18

Mindent egybevetve, a Wonder Wheel egy rég nem látott erős film a mestertől, ami főleg a színészek miatt marad igazán emlékezetes élmény, no meg egy meghökkentően durván meghízott David Krumholtz miatt (bár ez utóbbi lehet, csak nekem újdonság).
8/10 Több

Revizoronline.com
2018/02/28

Vásári látványosság
Az idei Woody Allen-film is megérkezett a mozikba. A Wonder Wheel: Az óriáskerék – stílszerűen – megfutja a szokásos, mestertől elvárható tiszteletköröket, a kilátás sem rossz a tetejéről, de nem akkora élmény, hogy befizessünk egy újabb körre. HUNGLER TÍMEA KRITIKÁJA. Több

socfest
2018/04/23

Értékelés: 6.4/10
Szerelem és gyötrelem az óriáskerék árnyékában
Woody Allen legújabb filmje, a Wonder Wheel parádés szereposztásban mutatja be az ötvenes évek Amerikájának egyik legendás helyszínét, Coney Islandet. A történet középpontjában egy szerelmi háromszög résztvevői állnak.
(Varga Miklós) Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!