
Vélemények (3)
Édibédi romantikus vígjáték Hallmark stílusban, a műfaj összes szabályának pontos és fegyelmezett betartásával. Valahogy férfiként se sérültem meg nagyon a megnézésétől, egynek jó volt. Elképzelhető, hogy Marisa Tomei miatt kicsit részrehajló vagyok ... Több
Ettől bénább és unalmasabb pasit (Will) keresve sem lehetett volna találni. Annyira nincs meg közöttünk a kémia, mint elsős gimisnek a periódusos rendszer feleléskor. A csaj játéka egész jó volt, de a mellékszereplők kiválasztása valami borzalom.