Vándorszínészek

Vándorszínészek

Artsomnia
2018/03/08

Egy borongós téli napon csodálatos képi világa miatt kiváló felüdülést nyújt az élményre vágyó nézőknek, a mélyebb tartalmat keresőknek pedig mélyebb betekintést az emberségességbe, és a tisztességességbe. Több

Vox.hu
2018/03/12

Ha azt mondjuk, XX. századi színészek filmen, azonnal beugrik Sándor Páltól a Ripacsok. Nos, ha innentől azt mondjuk, XIX. századi színészek filmen… Sajnos nem feltétlenül emlékszünk majd szívesen a Vándorszínészekre. Több

Smoking Barrels
2018/03/21

Értékelés: 4.5/10
A színészi játék minden várakozást alul múl. Mindezek mellett nem talált bennem szentimentális táptalajra a film, megtekintését nem ajánlom. Több

MovieAddict
2018/03/21

Értékelés: 2.5/10
A megérzésem igazat súgott, el kellett volna kerülni ezt a magyar „sikert”. Semmiképpen sem ajánlanám a Vándorszínészek című filmet senkinek, kivéve annak, aki szereti együtt mondani a szöveget a színésszel ill. talán altatónak is megfelel. Egy mögöttem ülőt idéznék „a moziban a szék volt a legjobb” és igen sajnos igazat kell adnom neki. Több

Art7.hu
2018/03/29

Sándor Pál tizenegy év után új filmmel jelentkezett – a Vándorszínészek című moziban egy csapat színjátszó életén keresztül ismerhetjük meg a színházvilág kulisszatitkait. A fiatal tehetségeket is felvonultató film, noha kedves és szerethető, hagy némi hiányérzetet a nézőben. Több

socfest
2018/04/23

Értékelés: 6.5/10
Egy néhány óra kimenőt kapott katona verekedésbe keveredik a vándorszínészek előadásán. Leütik, három napra elveszti az eszméletét, azaz dezertőrré válik. Eleinte a büntetés elkerüléséért, aztán az életérzés és a közösség kedvéért tart a társulattal, miközben mindenféle nehézségeket kell leküzdenie. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!