Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

dailyfilmsan   2019. 01. 23.

Nem csoda hogy készült ebből a filmből egy sorozat. Teljesen jó alapanyag egy sorozatnak. Kusza családi sztorik mindenkor beváltak főleg ha van benne dráma. Itt is volt sok de a elbohóckodták azokat, félvállról vették, emiatt nem volt nagy súlya egyiknek sem. Összeségében ez egy kortalan film. A családok mindig bonyolultak. Jó volt nézni.

Ghotik   2016. 09. 26.

Szerintem ez a vígjáték ma is nézhető, bár lehetne kicsit pörgősebb. Steve Marton hozza a formáját, jól alakít és jó a humora, karaktere is. Érdemes megnézni!

anonym   2016. 04. 08.

Én egyszerűen imádom ezt a filmet, mert amellett, hogy zseniális színészek játszanak benne, nagyon kellemes hangulata van, amely mindig fel tud vidámítani engem.

airbus   2016. 03. 31.

Nekem az egyik kedvenc filmem Steve Martintől, nem tudom megunni, pedig láttam már jó néhányszor. Szinte klasszikus már a számomra, csakis ajánlani tudom.

Mary Steenburgen
Jason Robards
Harley Jane Kozak
Jason Robards
Dianne Wiest

A Rotten Tomatoes kritikai oldalon 93 % ra értékelték a filmet 54 értékelés alapján.

(dailyfilmsan)

Két televíziós remake is készült, egy sorozat (1990) és egy film (2010)

A jegypénztàrak adatai szerint 126 millió dollàros bevételt generàlt a film.