Verdák

Cars

2016.10.02 Lost Silver Book

Nem néztem meg moziban, mert a címtől elborzadtam. Mondtam is magamnak: Már autókról is csinálnak filmet, ahogy versenyeznek??? Hűű de izgalmas lehet... Öcsémnek kapcsoltam be később a TV-n és csak azért, hogy nézzen valami "frisset" is és akkor elám... Több

2015.08.12 Rikudou6

A filmnek nagyon mély üzenete van. szerintem hasonló témában nincs nála jobb. Mindenkinek ajánlom. Elgondolkodtató. Többször nézhető film! Izgalmas, nagyszerű alakítás.

2016.04.30 angel001

Nagyon szuperek az autok, kisfiam imádta azt a mesét. Matuka karaktere a legnagyobb kedvenc benne. Ez egy igazi fius mese, aranyos, kedves,megunhatatlan.Órákig képes volt megnézni ezt a mesét :)

2016.07.28 Homer

Klasszikus Pixar életérzésű animációs mese. Nagyon jó történet. Főleg kisfiúknak szól, de szerintem felnőtteknek is tűrehetően szórakoztató. A második része viszont sajnos nagyon gyengére sikerült. Nem tudta megismételni az egy színvonalát.

2015.06.09 tamas84

A Verdák hozza a szokásos Pixar színvonalat, és a kicsiken túl a felnőttek kedvében is próbál járni a kikacsintásokkal (a hippi Volkswagen autó és társai). Emellett megnyerő a sztori is, és az animációra sem lehet panasz. Nem ez a stúdió legszebb alkotása, de még így is kiváló munka.

2016.04.29 ukla

Jó kis mese de inkább sajnos csak kissebbeknek szól. Az autók nagyon barátságosra és részletesre sikerült összehozni.Szinte mintha tényleg lenne lelkük.A történet alap, hogy egy nagy versenyző ismét feltőr.Szerethető szép de számomra csak egyszer nézhető.

2016.07.25 N.Béla

Zseniális mesefilm. A Disney úgy látszik nem tud hibázni. Ritka jól eltalált mesefilm. Sokmindent tanít meg a gyerekeknek az mellett, hogy szórakoztatja őket, nem is akárhogy. A versenyszellemre, a sportszerűségre, és hogy legyünk jók a körülöttünk levőkkel, mert mindenki megérdemli.

2017.03.21 Péter

Remek kis Pixar film, egytől egyk szerethető karakterekkel. A történet is érdekes, felé tudta kelteni még felnőtt fejjel is az érdeklődésemet. Egyszer simán nézhető.

2015.05.29 *bella

Szórakoztató, vicces és aranyos is egyben, csodaszép látványvilággal. Humoros és szuper.

2016.01.31 Cirmici

Szerintem nagyon nagyon szép és szórakoztató mese. Nagyon aranyosak a szereplő kiskocsik. :) Természetesen ebben is van egy kis butus, de joszivű és kedves karakter amitől még színesebb

2016.02.09 pqrs

Vicces, remek animációs film a versenyzés világából, remek szórakozás mindenkinek!

2016.04.18 KrisztiEsLaci

Villám McQueen, Mack és barátaik csodálatos történettel repítenek a mesék világába. Egy kis autó nagy álmokkal, egy újonc szeretné megnyerni a Szelep kupát. A történet mégsem erről szól, hanem az útról, ahogy a verseny helyszínére ér. Sok beszélő autó, tanítás és szerelem, mind-mind egy mesében.

2015.02.10 sziliné bea

Aranyos mese. Kedvenc a Cimbi, jó pofa nagyon. Egyszer érdemes megnézni mindenképp. A karakterek jól ki lettek találva, a sztori is működik, a humor a helyén, mi kellhet még?

2015.02.17 ganna

Humoros, szórakoztató, jó történet, emlékezetes mondatok. Minden korosztálynak tökéletes választás.