Vészhelyzet

Kellie Martin
Kellie Martin
Swoosie Kurtz
John Stamos

A sorozat a sürgősségi osztály mindennapjaiba kalauzolja el a nézőt, ahol az orvosok és a nővérek döntésein életek múlhatnak. Bár a felelősség hatalmas, az alkalmazottaknak nem csak ezzel, hanem magánéleti problémáikkal is dűlőre kell jutniuk. … Több

Premier: 1994.09.19. | HBO Max (2022.07.17.)

KULCSSZAVAK

2024.02.18 Schumy1

Az újdonság ereje, hogy van egy olyan sorozat, ami bepillantást tesz a kórházban zajlottakhoz, hogy egy kicsit modern, más mint pl. A klinika. Tetszett.

2017.06.28 indingo

Ha kórházsorozatot kell mondani, az emberek 90%-ának a Vészhelyzet ugrik be. Minőségi volt, remek történetekkel részeken belül és a teljes sorozaton át. Voltak megrázó és igazán felkavaró jelenetek is.

2016.06.12 Thibo84

Én is azon emberek táborához tartozom akik szerették ezt a sorozatot, de amikor Greene meghal, valami megváltozott számomra. Hiába csíptem Carter karakterét a legjobban, de számomra olyan volt, mintha Greene tartja össze a sürgősségit. És amikor már Carter is távozik, onnantól már nem is igen érdekelt a sorozat.

2017.12.13 Yosihiro

Az orvosi filmek Oscar díjával jutalmaznám ezt a sorozatot. Remek lett. Csak ajánlani tudom mindenkinek remek színészi alakításokkal.

2022.04.01 JRD

A 90-es években berobbant a kórházsorozat. Annyi intubálást egy államban nem végeztek, mint ezen a sürgősségi osztályon. Orvosok, nővérek műszakjait követhettük nyomon szerelmi szálakkal fűszerezve. Ha érdekel, hogy régebben milyen volt egy kórházsorozat, nézd meg! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Sherry Stringfield (Dr Susan Lewis) fontosnak tartja az egészséges életmódot így elvállata az Amerika Got Milk ? tejivást népszerűsítő kampány reklámarcát holott ő maga laktózérzékeny.Szerző: AngelCass

Noah Wyle és Goran Visnjic vívóedzésekre jártak együtt.Szerző: Deku

Goran Visnjic szolgált a horvát hadseregben mint ejtőernyős és a délszláv háborúban önkéntes volt három hónapig.Szerző: Deku

A Green doktort alakító Anthony Edward együtt játszott Tom Cruise-zal a Top Gun-ban.Szerző: Deku

Benton doktor siket fia Reese a való életben is hallássérült ugyanis fél fülére nem hall semmit.Szerző: Deku

Terápia
2012