Vélemények: Viktória (2016)

Attila384535   2020. 12. 26.

Akár egy Disney figura

Remek sorozat, amolyan nyugis, mint a "Váratlan utazás" volt. De azért nem gondolnám, hogy az igazi Viktória ilyen cuki volt, mert a filmbéli inkább egy Disney-hercegnőre emlékeztet. :)

MP170506   2020. 08. 18.

Jó kis sorozat lett. Történelmileg eléggé hiteles, remek színészekkel, csodás kosztümökkel. Nem egy fordulatos sorozat, de mégis le tudja kötni a figyelmet.

Fahéjgolyó   2016. 10. 12.

Nagyon tetszett az első évad, és kíváncsian várom a másodikat. Színvonalas volt, jó színészekkel. Történelmileg hűen mutatta be az eseményeket. Zeneileg is nagyon jól meg volt komponálva.

bebuci   2018. 12. 28.

Történelmileg is megállja a helyét, lendületes, jó színészek, remek zene.

danda115   2016. 08. 30.

Anyagilag jól megpakolt sorozat ez, de nem is baj, mert volt értelme: minden tekintetben színvonalasra sikerült ez a produkció.

Jackob   2016. 08. 22.

Szinte minden tekintetben kiváló ez a sorozat: a színészek jók, a zene remek és a kosztümök is mesések. Egyedül a forgatókönyvvel nem voltam megelégedve; néha annyira semmilyenek voltak az eszmecserék a filmben.

Sniper   2016. 08. 10.

Nagyon látványos, színvonalas sorozat. Emellett érdekes is és elgondolkodtató. Én kifejezetten szerettem. Biztosan újranézem majd.

despy   2016. 07. 19.

Annyira nem voltam oda ezért a sorozatért, mert kicsit elegem van már az angol királynőről szóló filmekből. Még él, de több film született róla, mint Mátyás királyról, pedig ő sem volt piskóta. Maga a sorozat egyébként nem rossz. Mondjuk azt, hogy szerettem, de nem fogom újra megnézni.

Bulki   2016. 04. 07.

Hűha, ez egy igazán jó kis sorozat! Minden tekintetben elégedett vagyok vele, egy dolgot leszámítva: ez is pontosan olyan tökéletesnek állította be az angol uralkodóház fejét, mint a többi róla készült alkotás. Ő is ember, könyörgöm, biztosan hibázot... több»