
Vélemények (3)
Nem volt csalódás, és tetszett is a film. Látszik, hogy a rendező jól bánik a kamerával. Amit kicsit hiányoltam, az a párbeszéd, bár tudom, hogy horrorfilm, de lehetett volna még jobb is. Ajánlani tudom, mert izgalmas volt. Több skandi filmet!
Stig Svendsen rendezése tipikus norvég horror. Ráérősen, már-már komótosan bontja ki a cselekményt, komor és baljós hangulatát csodálatos operatőri munkával és hangulatos zenei aláfestéssel megtámogatva. Egészen frissen értelmezte újra a vérfarkas té... Több